Trafika

rock/popAk by chcel dať niekto dokopy sto vojakov do jednej bojovej jednotky, bolo by to oveľa jednoduchšie ako dal muzikantský osud dokopy štyroch členov kapely Trafika. Ako sa vraví, keď nemusíš, tak to ide a keď musíš, tak ani bohoví. A tak sme postupne začali robiť na nových a nových skladbách, ktoré sa nestali vrahom našich ambícií.

Skús privrieť oči a predstavuj si niečo čo ťa napĺňa a keď oči zatvoríš, tak to niečo aj uvidíš. Aj v našich textoch sa snažíme obísť akúkoľvek realitu a ak aj nie, tak aspoň zmierniť jej následky.

Zo zázemím je to veľmi jednoduché, buď ho kapela má alebo nemá. Na nás našťastie fúkal a fúka priaznivý vietor a máme šťastie na ľudí, ktorí nám poskytli zázemie v podobe priestorov na skúšanie a kapiel, s ktorými si vždy radi spoločne zahráme buď po kluboch, prípadne na festivaloch.

Rozmanitosť našich skladieb je ovplyvnená obdobím v ktorom vznikali a časovým odstupom medzi jednotlivými skladbami. A keď to celé zhrniem, tak pôsobenie kapely Trafika na "Nitrianskej scéne" trvá niekedy od roku 2009. A keďže úprimnosť a skromnosť sú stále nedocenené vlastnosti, tak si trúfam povedať, že bude trvať ešte dlhých pár rokov.